Autokasacja U Jacka

Dodano: 04-06-2019
Opis:

Profesjonalny skup aut w Bydgoszczy cieszący się pozytywnymi opiniami to Autokasacja u Jacka. Firma ta zainteresowana jest nie tylko samochodami osobowymi, ale również autami:

  • dostawczymi,
  • poleasingowymi,
  • luksusowymi,
  • powypadkowymi i nie tylko.

Skup aut to ciekawy i sprawdzony sposób na błyskawiczną sprzedaż pojazdu i otrzymanie pieniędzy do ręki. Jest to nieoceniona pomoc w przypadku, gdy dana osoba poszukuje gotówki w krótkim czasie. Co równie istotne, propozycja ta dedykowana jest kierowcom, których pojazdy uległy wypadkowi, przez co ich sprzedaż na własną rękę byłaby niemożliwa.

Profesjonalne komisy dbają o to, by wszelkie kwestie formalne były dopełnione. Oznacza to, że w tym przypadku klient nie musi martwić się o umowę. Zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że tego typu przedsiębiorstwa dysponują lawetami, dzięki czemu mogą one odebrać pojazd bezpośrednio od klienta w wyznaczonym miejscu, co jest szczególnie wygodne w przypadku, gdy samochód jest powypadkowy, przez co nie jest on w stanie poruszać się po drodze.Domena: https://auta-skup.com/

Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Kod pocztowy: 87-700

Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Tel: 660 185 232


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)