Firma Usługowa „SASIN”

Dodano: 11-05-2019


Opis:

Transport ponadnormatywny jest usługą przewozową wymagającą od kierowcy posiadania odpowiednich kwalifikacji i pojazdu spełniającego normy określone w ustawach. Firma Usługowa „SASIN” z Warszawy specjalizuje się w świadczeniu usług takich jak transport ładunków ponadnormatywnych, ponadgabarytowych czy specjalnych od wielu lat oferując swoim Klientom terminową realizację zlecenia i konkurencyjne ceny. Dzięki profesjonalnemu podejściu, odpowiednio przeszkolonej kadrze i flocie specjalistycznych pojazdów do przewozu takich ładunków zapewnia bezpieczny dowóz na miejsce docelowe.

Transport ponadnormatywny obejmuje zróżnicowane ładunki ciężkie, towary przekraczające swoją masą i rozmiarem standardowe ładunki oraz maszyny rolnicze i budowlane, w tym koparki. Firma zajmuje się także organizacją pozwoleń na transport ładunków ponadnormatywnych.Domena: https://www.transportponadgabarytowy.com/

Adres: Chopina 24

Kod pocztowy: 05-822

Miejscowość: Milanówek

Tel: (22) 755-87-83


  • Według mnie to najlepsi fachowcy od przewozu ładunków o sporym gabarycie. Zlecaliśmy im przewóz naszych maszyn i trzeba przyznać, że sprawili się na medal.

  • brownbear456 dodał komentarz 2020-01-02 15:56:07
  • Ocena 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)