INTERNETOWY SKLEP JEŹDZIECKI BRUGE

Dodano: 19-03-2019
Opis:

Głównym zadaniem produktów, jakim są czapraki, jest chłonięcie potu konia oraz ochrona jego grzbietu przed powstawaniem bolesnych odparzeń i otarć. Co więcej, ten niepozorny produkt pomaga zachować czystość siodła, chroniąc jego powierzchnię przed działaniem soli znajdującej się w pocie, kurzu, czy też brudu. Inną funkcją czapraka jest wyrównywanie oraz amortyzacja nacisku siodła, lecz należy podkreślić, że roli tej nie należy przeceniać, ponieważ, w momencie, gdy siodło ma zły rozmiar, czaprak nie będzie w stanie tego zniwelować. Natomiast przy odpowiednio dobranym siodle, artykuł ten stanowi dodatkową i niezwykle przydatną warstwą amortyzującą, gwarantującą swobodne oddychanie skóry.

Nie każdy wie, że bez czapraka niemożliwe byłoby założenie siodła, co czyni go niezwykle istotnym zakupem w przypadku posiadaczy koni. Czapraków na rynku jeździeckim jest niezwykle dużo, czego dowodem jest oferta znajdująca się na stronie firmy Bruge. Sklep ten sprzedaje produkty najwyższej jakości, pochodzące od producentów godnych zaufania.Domena: http://koniesklep.pl/

Adres: Parkowa 4

Kod pocztowy: 62-080

Miejscowość: Tarnowo Podgórne

Tel:


  • W tym sklepie internetowym każdy amator jazdy konnej znajdzie akcesoria niezbędne dla swojego hobby. Są one dobrze wykonane, gdyż w tym sklepie, przywiązują ogromną wagę do jakości.

  • camils dodał komentarz 2019-03-28 10:43:35
  • Ocena 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)