Elwira Hair

Dodano: 10-03-2019


Opis:

Jeżeli czujesz się źle ze swoimi włosami, ponieważ są delikatne i łamliwe, a Ty marzysz o burzy włosów wokół swojej twarzy, może powinnaś zdecydować się na przedłużanie włosów, które w Warszawie wykonuje jeden z najlepszych salonów Elwira Hair. Jego właścicielką jest osoba, która z pasją podchodzi do tego, co robi i ma ogromne doświadczenie w doborze odpowiedniej metody do rodzaju włosów i w samym jej wykonaniu. Od lat zajmuje się tą profesją i stara się pomagać kobietom w odzyskanie wiary w siebie i zmianie ich wizerunku.

Osoba ta swoją pracę wykonuje z miłością do włosów, indywidualnie podchodząc do każdej klientki. Stosuje wyłącznie kosmetyki najwyższej jakości oraz naturalne włosy, o których ma ogromną wiedzę. Wśród metod stosowanych w tym salonie znajdują się:

  • mikroringi z silikonem,
  • kanapkowa, zwana tape on,
  • tulejkowa,
  • keratynowa.

Są one każdorazowo dobierane do jakości włosów naturalnych, aby nie zostały one uszkodzone. Wystarczy poczytać opinie na temat salonu i osoby wykonującej zabiegi, by mieć pewność, że każdy został wykonany perfekcyjnie i zmienił życie wielu kobiet.Domena: https://elwirahair.pl/

Adres: Królewska 2

Kod pocztowy: 00-065

Miejscowość: Warszawa

Tel: +48 506 346 983


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)