M-Pozycjonowanie

Dodano: 18-07-2023


Opis:

Prezentowana firma oferuje różnego typu usługi marketingowe – od pozycjonowania stron po przygotowanie kampanii reklamowych. Agencja SEO zaprasza klientów z Gorzowa Wielkopolskiego do współpracy. Zakres prac jest ustalany indywidualnie. Wszystkie działania są dopasowywane do potrzeb zleceniodawcy. Opracowany przez specjalistów plan contentu uwzględnia specyfikę branży i grupę docelową.

Więcej o procesach SEO można przeczytać na stronie mpozycjonowanie.pl. Tam też udostępniono pełen katalog usług, który został podzielony na kilkanaście różnych kategorii. Dużym zainteresowaniem wśród zamawiających cieszy się pozycjonowanie:

  • lokalne – działania SEO mające na celu dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów mieszkających na danym obszarze,
  • szerokie – nazywane też pozycjonowaniem na długi ogon – w takim przypadku bierze się pod uwagę nie tylko krótkie frazy kluczowe, ale także rozbudowane wyrażenia – również te mniej popularne. Metoda ta jest przeznaczona dla dużych serwisów internetowych.


Domena: https://mpozycjonowanie.pl/

Adres: Rynek 1

Kod pocztowy: 60-001

Miejscowość: Poznań

Tel:


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)