pogotowie-komputerowe24h.pl

Dodano: 22-12-2022


Opis:

Awaria komputera to dla wielu osób ogromny problem, dlatego też warto niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem serwisu MATCH. W ofercie znajduje się kompleksowa diagnostyka i naprawa laptopa. Firma działa w Warszawie, ale obsługuje również klientów mieszkających w okolicznych miejscowościach. Dojazd do zleceniodawcy jest darmowy.

Fachowy zajmują się czyszczeniem wnętrza urządzenia, instalacją nowego oprogramowania, usuwaniem wirusów, wymianą uszkodzonych komponentów, odzyskiwaniem danych ze sformatowanego dysku, przywracają skasowane dokumenty, zdjęcia, filmy (również zaszyfrowane pliki i katalogi). Klienci mogą skorzystać również z porady w kwestii wyboru odpowiedniego systemu operacyjnego, różnych programów, sprzętu i niezbędnych podzespołów.

Pogotowie informatyczne działa całodobowo, siedem dni w tygodniu. Oferta jest skierowana do klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Dokładne informacje na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.Domena: https://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/

Adres: Lazurowa 87a

Kod pocztowy: 01--47

Miejscowość: Warszawa

Tel: 730-900-730


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)