Księgarnia Świętego Jacka

Dodano: 09-09-2020


Opis:

Dla osób, które chciałyby odpowiednio podkreślić religijny charakter takiego wydarzenia, jak choćby chrzest święty, dobrą opcją będzie z pewnością tematyczny obrazek srebrny. Popularnym motywem jest Święta Rodzina, często umieszczana na tego rodzaju pamiątkach. Wizerunek świętego Józefa, Maryi oraz małego Jezusa, który może być wykorzystany jako okazjonalny prezent, jest dostępny w ofercie sklepu, który ogłasza się na stronie internetowej sklep.ksj.pl.

Jest to starannie wykonany symbol wiary, który można z powodzeniem ofiarować między innymi z okazji ślubu czy też innego sakramentu. Jest uniwersalny, doskonale sprawdzi się jako podarek dla chłopca i dziewczynki. Stanowi śliczną tematyczną pamiątkę, którą można później przechowywać i cieszyć się nią przez wiele lat, wspominając miłe, wspólnie spędzone chwile, ilekroć się na nią spojrzy.

Wizerunek Świętej Rodziny w formie srebrnego obrazka to także przemyślany prezent z okazji przeprowadzki do nowego domu lub mieszkania. Jego głęboka symbolika z pewnością pozwoli oddać ciepłe uczucia, jakie żywi osoba wręczająca tego typu prezent.

 Domena: https://sklep.ksj.pl/

Adres: Wita Stwosza 11

Kod pocztowy: 40-042

Miejscowość: Katowice

Tel: +48519546101


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)