Kuźnia Grafiki

Dodano: 12-04-2019


Opis:

Coraz rzadziej można spotkać ludzi, którzy potrafią z pamięci sypać cytatami z literatury. Ich uczenie się wyszło najwyraźniej z mody. Cytaty i sentencje atakują nas jednak powszechnie w mediach społecznościowych, a ich zamieszczanie przeważnie skutkuje aprobatą odbiorców. Rzadko są to dziś słowa wielkich pisarzy i poetów – częściej zdarzają się motywujące wypowiedzi ludzi sukcesu, bo w takich czasach żyjemy.

Niektórzy chcą mieć takie teksty stale w zasięgu wzroku. Tacy ludzie lubią naklejki na ścianę z cytatami – Kuźnia Grafiki produkuje je i sprzedaje w swoim sklepie internetowym, który działa w domenie kuzniagrafiki.pl. Można tu znaleźć rozmaite cytaty, a kto nie znajdzie odpowiedniego dla siebie, temu firma oferuje możliwość wykonania naklejki z wybranym przez niego tekstem. Inspirujące słowa będą mu wtedy towarzyszyły, ilekroć jest w domu.     Domena: https://kuzniagrafiki.pl/

Adres: 11 Listopada 60

Kod pocztowy: 21-200

Miejscowość: Parczew

Tel: 534980580


  • W sklepie internetowym Kuźnia Grafiki udało mi się zakupić bardzo fajnie wyglądające cytaty w postaci ściennych naklejek.

  • Natalia Lis dodał komentarz 2019-06-25 13:43:42
  • Ocena 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)