Beds4Dogs

Dodano: 05-02-2019


Opis:

Kochasz swojego czworonożnego przyjaciela i pragniesz stworzyć mu takie warunki, aby czuł się bezpiecznie i wygodnie, dlatego szukasz odpowiedniego posłania? Z pewnością zachwycą Cię legowiska pochodzące od polskiego producenta Beds4Dogs, który, wykorzystując własne doświadczenia, a także miłość do zwierząt, stworzył trzy kategorie legowisk:

  • Platinum,
  • Premium,
  • Standard.

Są one wykonane z najlepszej jakości materiałów używanych przez przemysł tapicerski wyprodukowanych z poliestru, który jest obojętny i nie wywołuje reakcji uczuleniowych u zwierząt. Jest on także odporny na zadrapania i zawilgocenia, łatwy w czyszczeniu i często wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną ściereczką, aby wszystkie zabrudzenia zniknęły. Produkt ten można bez obawy prać w pralce, gdyż nie rozciągnie się i jest odporny na przetarcie.

Kupując łóżko dla psa z serii Platinum, można liczyć na indywidualizację zamówienia i imię zwierzęcia na boku łóżka, a także wyhaftowany w serduszku napis. Sprawdzi się ono w domu, na dworze i na balkonie. Aby zamówić odpowiednie posłanko, wystarczy odwiedzić stronę producenta.Domena: https://beds4dogs.pl/

Adres: Liliowa 21

Kod pocztowy: 44-100

Miejscowość: Gliwice

Tel: +48 736 784 162


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)