Klinika stomatologiczna Wident

Dodano: 11-02-2019


Opis:

W wyniku urazu mechanicznego, zaawansowanej próchnicy lub chorób przyzębia może dojść do utraty zęba lub zębów, co jest problemem nie tylko natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Brak nawet jednego zęba w jamie ustnej może powodować zaburzenia żucia, mowy i smaku, rozchwianie się zdrowych zębów, a nawet asymetrię twarzy. Stąd tak ważne jest uzupełnienie ubytków powstałych w stałym uzębieniu.

Do najnowocześniejszych i najtrwalszych sposobów uzupełnienia uzębienia należą implanty zębowe, czyli wykonane z tytanu protezy utraconych lub zniszczonych korzeni zębowych. Pierwszym etapem zabiegu wszczepienia implantu jest wwiercenie śruby tytanowej w kość szczęki. Po jej zintegrowaniu się z kością następuje wkręcenie śruby gojącej, a ostatnim etapem jest zamocowanie sztucznego zęba, czyli korony.

Wszczepienie implantów zębowych to inwestycja na wiele lat, dlatego warto się na nią zdecydować, o ile nie ma ku temu przeciwwskazań. Bezpieczne zakładanie implantów jest przeprowadzane m.in. w sprawdzonej klinice stomatologicznej WIDENT w Bydgoszczy.Domena: http://stomatologia.wident.eu/

Adres: Szubińska 93

Kod pocztowy: 85-312

Miejscowość: Bydgoszcz

Tel: (52) 321 63 70


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)